Özel Hizmetler

Ege Villam olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap vermek için sürekli kendmizi geliştirmekteyiz. Sunulan bu servisler extra ücretli olup, fiyatlandırmalarla ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Araç Kiralama: İster havalimanında isterseniz villanızda aracınız sizin için hazır bulunmaktadır.

 

Özel Bakıcı: İhtiyaç duymanız halinde minik misafirlerimiz ile ilgilenmek üzere özel çocuk bakıcısı ya da günlük temizlik ihtiyacınız için hizmetli personel ihtiyacı karşılanabilmekte.

 

Aşçı: Günlük olarak hizmet veren aşcılarımız villanızda konakladığınız süre boyunca ya da belirlediğiniz günlerde, sabah kahvaltısı ve öğle yemeğini  hazırlayıp villadan ayrılmaktadır.

 

Balayı Süslemesi: Balayı tatiliniz için talepleriniz doğrultusunda extra ücret karşılığında villa süslemeleri yapıyor, hazır olmasını istediğiniz özel isteklerinizi sizin için özenle hazırlıyoruz.  

 

Bebek Yatağı ve Mama Sandalyesi: Bazı villalarımızda bu gereçler standart donanım olarak bulunmaktadır. Bu donanıma sahip olmayan villalar için rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, bebek yatağını veya mama sandalyesini villaya giriş yapmadan önce hazır bulunduruyoruz.

 

Özel Güvenlik: Talebiniz doğrultusunda sertifikalı güvenlik görevlileri organize edilmektedir.

 

 Özel Hizmetler hakkında bilgi almak yada satın almak için için rezervasyon tarihinizde belirtmeniz gerekmektedir. Fiyatlandırma gelen talebe göre yapılmaktadır.

Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi
Telefon Whatsapp