Kiralama Şartları

1. Klima, elektrik, su, gaz, anahtar teslimi, birer takım yatak tekstili ve banyo havlusu, havuz & bahçe bakımı, giriş ve çıkış temizlikleri, konaklama fiyatına dahil olup ekstra bir ücretlendirme bulunmamaktadır.

 

2. Kiracı kiralama dönemi sonunda, en geç kontrattaki çıkış saatinde herhangi bir uyarı ya da kanuni yaptırım gerektirmeden evi boşaltacağını kabul ve taahhüt eder.

 

3. Evde kalan kişi sayısı evdeki yatak kapasitesine uygun olmalıdır. Kontratta belirtilen kişi sayısının üzerinde konaklama yapılamaz.

 

4. Gelişle birlikte kiracıdan, hasar depozitosu olarak 1,000 TL alınır ve çıkışta yapılan kontrolde kiracının evde herhangi bir hasara veya kayba yol açmadığı tespit edildiğinde bu meblağ kiracıya aynen iade edilir.

 

5. Giriş gününde eve en erken giriş saati 14.00, çıkış gününde en geç çıkış saati 10.00’dur. Bir önceki veya bir sonraki giriş veya çıkış saatleri uygunluğuna göre daha erken giriş veya daha geç çıkış yapılabilir.

 

6. Tatil evlerine evcil hayvan kabul edilmez.

 

7. Kiracı konaklama boyunca güvenlik kurallarına uymakla, kendi güvenliğini ve sağlığını korumakla yükümlüdür. Konaklama süresince oluşabilecek kaza, yaralanma ve diğer olumsuzluklardan dolayı ev sahibi sorumlu değildir.

 

8. Aşırı gürültü, taşkınlık, eve ve çevreye zarar verme, diğer site sakinlerini rahatsız etme gibi faaliyetler sergileyen kiracılar maksimum 1 defa uyarılır. Rahatsızlığın devamı durumunda kiracılar ücret iade edilmeksizin evden çıkartılır.

 

9. Yasa gereği kapalı alanlarda sigara içilmez.

Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi
Telefon Whatsapp